Chcesz moje książki? Wymień się + Link Party

książki na wymianę

 

Podobają Ci się książki, które widzisz na zdjęciu? Jeśli masz ochotę otrzymać je na własność, chętnie Ci je podaruję. Są to książki, które przeczytałam lub rozpoczęłam i nie dokończyłam, i które mogę oddać w dobre ręce. Pod warunkiem, że zaproponujesz mi inne tytuły w zamian. Ten wpis rozpoczyna akcję międzyblogowej wymiany książkowej pt. „Przeczytaj & Podaj dalej”, jaką organizujemy wspólnie z Magdą z Save the Magic Moments. Każdy z Was, Czytelnicy, może wziąć w niej udział. Wy, blogerzy również. Na samym końcu wpisu znajdziecie linki do innych blogów, na których również zostały wystawione książki  do wymiany.

 Książki, które chcę wymienić na inne

 1. Była sobie dziewczyna, L. Barber, Świat Książki

Była sobie dziewczyna

Po jednym czytaniu, w stanie idealnym. Ciepła, lekka, mądra i zabawna historia znana także z ekranu. Oddam w dobre ręce. Tutaj znajdziesz opis książki.

2. Wielki Gatsby, F. S. Fitzgerald, Bellona 2013

Słynny „Wielki Gatsby”


Kupiłam ją kilka dni temu, skończyłam czytać przedwczoraj:-) Stan idealny, oprawa miękka. To klasyka literatury, kilkakrotnie filmowana. Polecam, czyta się błyskawicznie, a rzecz toczy się w USA po I wojnie światowej.

3. R. Crais, Opiekun, Świat Książki – NIEAKTUALNE, WYMIENIONA

Robert Crais, Opiekun

Po jednym czytaniu, stan idealny. W sam raz dla wielbicieli thrillerów! Wciąga niesamowicie.

wymiana książek
Ulica Pogodna, A. Domańska

4. Ulica Pogodna, Aleksandra Domańska, Świat Książki 2015 NIEAKTUALNE – WYMIENIONA

Kupiłam ją na biedronkowej promocji:-) Jest nowiutka, w idealnym stanie. Okładka jest twarda, kartki trochę wiotkie, ale nie przeszkadza to w czytaniu. Zaczęłam ją czytać i… nie skończyłam. Nie ciągnie mnie, żeby do niej wrócić, więc chętnie ją wymienię na inną. Jest to współczesna powieść obyczajowa, akcja rozgrywa się w środowisku polonistów, intelektualistów itp. Główną bohaterką jest młoda kobieta będą w związku ze starszym od siebie literatem. Książka jest lekka i przyjemna. Ktoś chętny?

wymiana książek
Podróż na liściu bazylii, K. Mazurek
5. Podróż na liściu bazylii, Krzysztof Mazurek, Prószyński i S-ka 2011 NIEAKTUALNE, WYMIENIONA!!!
Kupiłam ją sobie na wakacje 2014 roku. Przeczytałam całą, czyta się szybko, temat lekki, łatwy i przyjemny, ale czułam jakiś niedosyt. Wierzę jednak, że komuś się spodoba. Jeśli lubisz Włochy, włoską kuchnię, stare księgi i atrakcyjne bibliotekarki – ta książka jest dla Ciebie:-) Okładka miękka, książka po jednym czytaniu, niezniszczona wcale. Wakacje blisko – jeśli nie jedziesz nigdzie na urlop, weź ją, a podróż po Toskanii masz gwarantowaną.
książka na wymianę
Ciało obce, R. Ziemkiewicz
6. Ciało obce, Rafał Ziemkiewicz, Świat Książki 2005
Książka nowiutka, stan idealny, po jednym czytaniu. Czytałam ją dziesięć lat temu, nie bardzo pamiętam, o czym jest, ale przed chwilą zaglądnęłam do środka i widzę, że jest dużo o seksie i rozterkach seksualnych dojrzałego mężczyzny. Może jakiś Czytelnik chętnie ją przygarnie w zamian za inną? Miała dobre recenzje:-)

Roland, S. King
7. Mroczna wieża, cz. I Roland, Stephen King, Świat Książki 2003 NIEAKTUALNE – WYMIENIONA
To najgłośniejszy cykl powieściowy Kinga. Wielowątkowa, siedmioczęściowa saga fantasy. Chcę oddać część pierwszą. Zaczęłam czytać, ale okazało się, że stylistyka, którą King proponuje, zupełnie mi nie leży. Okładka twarda, książka nowiutka, zupełnie nie zniszczona. W sam raz dla fanów Kinga.
Książki te chcę wymienić na inne. Nie chcę ich sprzedawać, chyba że ktoś będzie się upierał. Jakie chciałabym otrzymać w zamian?
BIOGRAFIE, LITERATURĘ FAKTU, KSIĄŻKI HISTORYCZNE, KRYMINAŁ AGATHY CHRISTIE, „SPRAWĘ NINY FRANK” K. BONDY lub LEKKIE CZYTADŁO DLA KOBIET
Jeśli chcesz którąś z moich książek, a zaproponujesz coś preferowanych przeze mnie gatunków, pisz. Dobijemy targu:-) Jeśli marzy Ci się inna książka z mojej kolekcji, którą mogłeś widzieć na blogu, pisz śmiało. Będziemy negocjować;-)

Czytelniku, jeśli chcesz dołączyć do wymiany, to:

–  napisz w komentarzu, jakie książki masz do oddania, oceń ich stan (idealny, bardzo dobry, dobry), napisz, jeśli spodobała Ci się któraś z moich książek
– przeczytaj komentarze innych czytelników, mogą tam znajdziesz coś, co się zainteresuje
– na końcu mojego posta oraz na blogu Magdy – Save the Magic Moments trwa LINK PARTY, gdzie znajdziesz linki do innych blogów, gdzie zostały wystawione książki do wymiany.
– u innych blogerów również zostawiaj komentarz, zwłaszcza tam, gdzie upatrzyłeś ciekawą książkę
– na facebooku umieść informację, że uczestniczysz w akcji #przeczytajipodajdalej organizowane przez @savethemagicmoments oraz @blogbooksandbabies. Umieść też listę swoich książek.
– wszystkie szczegóły dotyczące wymiany, zwłaszcza koszty przesyłki, dogadaj z wybraną osobą na priv

Blogerze, dołącz do LINK PARTY!

– przygotuj wpis z książkami, które chcesz wymienić na inne, oraz dołącz do LINK PARTY wklejając swój link
– i postępuj tak jak każdy inny czytelnik: szukaj interesujących Cię książek, komentuj, ustalaj koszty przesyłki, a potem pochwal się na Facebooku swoimi łupami

Akcja trwa od 1 do 22 kwietnia. Na koniec wszyscy chwalimy się swoimi łupami, wstawiając zdjęcie książek na FB z tagiem #przeczytajipodajdalej.
Do dzieła!

 

You may also like...