Prezent na Dzień Kobiet. Pomożesz mi wybrać?

Wiosna rozpoczyna się w Dniu Kobiet! Niech nikt mi nie mówi, że jest inaczej: ulice toną w tulipanach, zakochani w pocałunkach, rodziny spacerują, a słońce mocno przygrzewa (u mnie było dziś kilkanaście stopni!). Dziewczyny, jakie dostałyście prezenty? Panowie, co podarowaliście swoim kobietom? Ja z wielu stron zostałam „zasypana” tulipanami i różami. Ale ciągle czekam na ten najważniejszy prezent. Pomożecie mi go wybrać?

Dokładnie sześć lat temu otrzymałam prezent, którego – póki co – nic nie jest w stanie przebić. Patrzyłam na malutkie pudełeczko z „błyszczką” w środku (tłum. błyszczka – to, w słowniku mojego syna i mojej siostrzenicy, coś co się świeci, błyszczy), ozdobione pytaniem, na które czekałam i na które znałam odpowiedź. (Błyszczkę noszę do dziś na serdecznym palcu) Trzy miesiące później błyszczka musiała podzielić się miejscem z inną błyszczką.

Druga „błyszczka”:-)

Ponieważ nie bardzo lubię bukiety kwiatów, które i tak trzeba wyrzucić; nie lubię słodkich prezentów, bo szybko muszę je chować albo oddawać komuś innemu, żeby przypadkiem ich nie zjeść 😉 od kilku lat otrzymuję możliwość wyboru prezentu. Na taki, z którego będę zadowolona. W tym roku znowu padło pytanie:
– Wybierz sobie coś, co chciałabyś dostać na Dzień Kobiet.
– Już myślałam wcześniej o tym.
– I wybrałaś?
– Uhm. Mam dwie opcje, a ty wybierzesz, którą z nich mi kupisz. Z każdej będę zadowolona.
– To co to takiego?
– Jedna to czarne audi Q7, a druga to książka. Co mi nie kupisz, będę zadowolona.

Ponieważ nie doczekałam się odpowiedzi, ostatecznie sama dyplomatycznie zaproponowałam, że w tym roku chciałabym dostać książkę. Niestety, tej, którą wybrałam, nie było w księgarniach…

Którą książkę mi polecisz?

Jaką książkę powinnam sobie zażyczyć na Dzień Kobiet?
Pomóżcie mi wybrać:-)
P.S. To ma być książka dla mnie, nie dla dzieci:-)
Macie jakie propozycje, tytuły nowości wydawniczych, a może znacie jakieś zapomniane, ale dobre książki, albo książki, które są słabiej rozreklamowane, z mniejszych wydawnictw?

Fot. Freeimages (2)

You may also like...