„Koki. Pokochaj słoniątko!” + konkurs z książką do wygrania

"Koki. Pokochaj słoniątko". Agnieszka Niżyńska-Demianiuk

„Koki. Pokochaj słoniątko”. Agnieszka Nożyńska-Demianiuk

„Koki. Pokochaj słoniątko!” to urocza opowieść o przyjaźni małej Kasi i jeszcze młodszego wiekiem (choć nie wzrostem;-) słonia Koki. Ciepła, z happy endem i bardzo ważnym przesłaniem. Jej fabuła jest dość podobna do fabuły filmu „Mia i biały lew”, więc jeśli film podobał się twojemu dziecku, to spodoba mu się historia słoniątka. Dzięki wydawcy książki, Wydawnictwu Ibis, możesz też wygrać tę książkę w konkursie. Szczegóły w regulaminie na końcu postu.

„Koki. Pokochaj słoniątko!” to książka z serii „Zwierzęta w potrzebie”, której celem jest uwrażliwianie dzieci na krzywdę i cierpienie niewinnych, bezbronnych zwierząt. Bohaterami pozostałych opowieści są delfin Delfik, pingwin Śmiałek i szczeniaczek Kuleczka. Książka jest idealna dla młodszych dzieci jako lektura czytana przez rodziców, jaki i dla starszych, które potrafią już czytać.

„Koki. Pokochaj słoniątko!” – o czym ta książka?

"Koki. Pokocha słoniątko"

„Koki. Pokocha słoniątko”

Koki to mały słonik, który zostaje odnaleziony przez dwójkę dzieci – Kasię i Tomka, którzy do Kenii przybyli wraz z ojcem, panem Stanisławem. Zagubione, głodne zwierzątko cierpi po stracie mamy, ale znajduje schronienie i zrozumienie wśród dwójki małych dzieci. Szczególna więź wytwarza się pomiędzy nim a Kasią. Dziewczynka opiekuje się nim, dokarmia i walczy o jego przetrwanie – słonik jest przecież pozbawiony pokarmu mamy…

Niestety, na życie słonika czyha nieuczciwy handlarz zwierząt. Dowiedziawszy się, że ojciec Kasi i Tomka ma małe słoniątko, próbuje dobić z nim targu i kupi zwierzę, a potem sprzedać je do cyrku. Pan Stanisław jest oburzony.

"Koki. Pokochaj słoniątko!"

„Koki. Pokochaj słoniątko!”

Handlarz wprawdzie odchodzi z kwitkiem, ale wraca pod osłoną nocy wraz z kłusownikami i porywa słoniątko. Zrozpaczona Kasia podejmie każde wyzwanie, byleby tylko zwrócić Kokiemu wolność. Czy dzieciom uda się uratować słonika? Czy Koki znajdzie ciepły i bezpieczny dom?

Książka jest bogato ilustrowana, a jej większy format pozwala podziwiać te obrazki w pełnej krasie.

"Koki. Pokochaj słoniątko!"

„Koki. Pokochaj słoniątko!”

„Koki. Pokochaj słoniątko!” – wygraj książkę w konkursie!

Książkę kupisz tutaj za ok. 17 zł.

Możesz ją też wygrać w konkursie. przeczytaj regulamin.

Regulamin konkursu:

1.Organizatorem Konkursu jest blog katarzynagrzebyk.pl, a Fundatorem nagrody Wydawnictwo Ibis z siedzibą w Żychlinie.
2. Konkurs będzie prowadzony za pośrednictwem strony katarzynagrzebyk.pl
3. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna powyżej 18. roku życia, posiadająca adres zamieszkania na terenie Polski. Konkurs prowadzony będzie na terenie całej Polski, na podstawie niniejszego „Regulaminu konkursu”.
5. Konkurs rozpocznie się 10.03.2019r. poprzez publikację na blogu katarzynagrzebyk.pl postu konkursowego. Konkurs zakończy się 15.03.2019r.
6. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi najpóźniej do 17.03.2019r., poprzez informację umieszczoną w treści posta konkursowego na blogu katarzynagrzebyk.pl oraz na fanpage’u bloga.
7. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne, a przystąpienie do niego oznacza akceptację regulaminu.
II.PRZEBIEG KONKURSU:
a. Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w konkursie jest pisemne udzielnie pod niniejszym postem odpowiedzi na pytanie „Jak na co dzień można dbać o zdrowie i bezpieczeństwo samotnych zwierząt?
b. Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie kreatywności odpowiedzi, a także zgodności z treścią zadania konkursowego.
3. Zgłoszenie do Konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, iż osoba nadsyłająca:
a. akceptuje warunki Regulaminu Konkursu. Nieprzestrzeganie regulaminu może skutkować wykluczeniem uczestnika z udziału w konkursie.
b. Wyraża zgodę na wykorzystanie zamieszczonego zgłoszenia w celach marketingowych przez Organizatora Konkursu. Wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883);
c. Jest autorem/autorką przesłanych zgłoszeń.
4. Konkurs nie podlega przepisom ustawy o grach hazardowych.
III. ODPOWIEDZIALNOŚĆ
1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:
a. Sposób, w jaki Użytkownicy Serwisu korzystają z udostępnionej im w Serwisie powierzchni wirtualnej, ani za jakiekolwiek wynikłe z tego skutki.
b. Szkody spowodowane przez treści zamieszczone przez uczestników w Serwisie.
c. Jakiekolwiek problemy związane z działaniem Serwisu facebook.com.
2. Wszelkie roszczenia Użytkowników Serwisu z tytułów wymienionych wyżej są wyłączone z odpowiedzialności Organizatora. Użytkownik wyraża zgodę na zwolnienie Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich powstałych w związku z korzystaniem przez użytkownika z Serwisu.
IV. NAGRODY
1.Autor najciekawszego komentarza otrzyma egzemplarz książki „Koki. Pokochaj słoniątko!”.
2. Zwycięzca ma 3 dni na przekazanie danych do wysyłki nagrody. Przekazane dane nie będą nigdzie udostępnianie, a po przesłaniu nagrody zostaną wykasowane.
3. Nie ma możliwości wymiany nagrody na jej równowartość pieniężną. Nie ma możliwości przeniesienia praw do nagrody na inną osobę.
V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za: zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku niedopełnienia przez Uczestnika wszystkich warunków wzięcia udziału w konkursie lub w przypadku niedoręczenia Uczestnikowi nagrody spowodowanego niepodaniem lub błędnym podaniem przez Uczestnika danych adresowych. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem Konkursu zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

EDYCJA POSTU, 17 marca

Konkurs wygrywa Aneta Sawicka. Gratuluję!

Katarzyna Grzebyk

Witaj! Mam na imię Katarzyna. Jestem logopedą, współautorką książki "Sekrety Rzeszowa" i dziennikarką. Aktywnie działam w Towarzystwie Miłośników Ziemi Niebyleckiej. Chcesz poznać mnie lepiej? Zapraszam na stronę "O mnie".

You may also like...