Wymiana książkowa „Przeczytaj i podaj dalej” już 1 października. Szykuj się!

 

wymiana

Od 1 do 10 października w blogosferze odbędzie się kolejna odsłona akcji „Przeczytaj i podaj dalej”. Po raz czwarty czytelnicy oraz blogerzy wymienią się między sobą książkami. Jeśli masz więc w domu książki, które cię nie cieszą, nie przypadły ci do gustu, nie lubisz ich gromadzić lub masz zwyczaj pozbywać się ich po przeczytaniu – szykuj je na 1 października. Masz szansę wymienić je na te, na które polujesz od dawna.

„Książka jest niczym ogród, który można włożyć do kieszeni”

Dzięki akcji „Przeczytaj i podaj dalej” możesz zyskać wiele nowych pięknych ogrodów:-)

Po raz czwarty przystąpię do wymiany. W pierwszej byłam współprowadzącą, w pozostałych po prostu wymieniałam się z innymi. Choć nie szalałam z ilością książek, które chciałam oddać w zamian za inne, udało mi się pozyskać kilka ciekawych tytułów. Większości jeszcze nie przeczytałam. Za mną lektury: „Jesienna miłość” N. Sparksa, „Moje córki krowy” K. Dębskiej czy „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął” J. Jonasonna. Reszta wciąż przede mną.

Kilka książek z mojej biblioteczki już czeka na 1 października;-)

Jak wziąć udział w akcji – poznaj zasady

• Akcja trwa od 1 do 10 października 2017 r.
• Udział w akcji może wziąć każdy – nie tylko blogerzzy
• Książkami się wymieniamy, nie sprzedajemy!
• Wymiana odbywa się bezkosztowo – ponosisz jedynie koszty przesyłki.
• Organizatorki nie ponoszą odpowiedzialności za wysyłkę i dostarczanie książek przez uczestników akcji.
• Organizatorki zachęcają do korzystania z alternatyw dla Poczty Polskiej (ze względu na koszty) np. paczka w ruchu czy polecony inpost ecommerce. Jeśli chcesz koniecznie skorzy-stać z PP wyślij proszę paczkę poleconym, tak by nie było wątpliwości, że to uczyniłaś (będziesz mogła podać nr nadania).

Wymiana książkowa

Wymiana książkowa

Jak wymieniać książki?

Od 1 października śledź to, co dzieje się na twoich ulubionych blogach, oraz koniecznie wejdź na strony organizatorek całego wydarzenia: Magdy z Save the magic moments oraz Dagmary – Socjopatki. Tam pojawią się wpisy, pod którymi będzie trwać link party z linkami do kilkudziesięciu (a może i więcej) wpisów innych blogerów, oddających swoje książki do wymiany.

Jeśli jesteś blogerem – zgłoś się do organizatorek.

Poluj na wymianie na swoje ulubione tytuły, bo przecież…

„Książki są jak towarzystwo, które sobie człowiek dobiera” (Monteskiusz)

Katarzyna Grzebyk

Witaj! Mam na imię Katarzyna. Jestem logopedą, współautorką książki "Sekrety Rzeszowa" i dziennikarką. Aktywnie działam w Towarzystwie Miłośników Ziemi Niebyleckiej. Chcesz poznać mnie lepiej? Zapraszam na stronę "O mnie".

You may also like...