„Blogostrefa” nr 4 już w sprzedaży. Co znajdziesz w środku?

"Blogostrefa" nr 2 i 3

„Blogostrefa” nr 2 i 3

W poniedziałek, 19 marca rusza sprzedaż czwartego numeru „Blogostrefy. Jedynego takiego czasopisma dla blogerów”. Zespół redakcyjny we współpracy z wieloma blogerami przygotował kilkadziesiąt stron wartościowych treści, które – mamy nadzieję – okażą się przydatne niejednemu twórcy internetowemu. Będzie o wspólnym prowadzeniu bloga, o rozpowszechnianiu wizerunku w sieci, o sukcesach blogerów kulinarnych czy współpracy z dziennikarzami. 

„Blogostrefa” ciekawie się rozwija, a każdy numer przynosi interesujące artykuły i poradniki. Redagując teksty, które spływają od autorów, przekonuję się, że blogowanie to nie tylko czysta przyjemność i pasja, ale także ciągłe dokształcanie się. Dzięki temu, że do naszego magazynu piszą znani blogerzy i specjaliści, czytelnik ma okazję poznać różne aspekty blogowania, dowiedzieć się o najnowszych trendach, rozwiązaniach technicznych i nowinkach technologicznych.

„Blogostrefa” nr 4 i moje teksty

"Blogostrefa. Jedyne takie czasopismo dla blogerów"

„Blogostrefa. Jedyne takie czasopismo dla blogerów”

Do czwartego numeru przygotowałam kilka tekstów.

Jak zainteresować media sobą i swoim blogiem – w tym artykule dzielę się spostrzeżeniami dotyczącymi współpracy z dziennikarzami. Wyjaśniam, jak samemu wyjść z inicjatywą i zachęcić dziennikarza do napisania tekstu, dlaczego warto zaprosić dziennikarza na organizowane wydarzenie oraz jakie są zasady autoryzacji.

Bieszczady piękne o każdej porze roku – do przyjazdu w Bieszczady chyba nie trzeba specjalnie zachęcać, prawda? Bieszczady są cudne o każdej porze roku i można tu korzystać z różnych form relaksu – od pieszych wędrówek i obozowania pod namiotem, po pływanie w luksusie.

Recenzje książek dla dzieci i nie tylko – w „Blogostrefie” nie mogło zabraknąć moich recenzji. Dorosłym czytelnikom polecam ważny, wstrząsający reportaż, zaś dzieciom dwie piękne książki.

"Blogostrefa. Jedyne takie czasopismo dla blogerów"

„Blogostrefa. Jedyne takie czasopismo dla blogerów”

Waszej uwadze polecam także artykuły:

  • Marzeny Gaczoł o rozpowszechnianiu wizerunku w sieci
  • Haliny Kozłowskiej o savoir vivre w Internecie
  • Renaty Czelny-Kawy o sukcesach blogerów kulinarnych
  • Miłki Kołakowskiej o wspólniku na blogu
  • Dominiki Granos o Instastories w biznesie
  • Aleksandry Dobies o reklamie na blogu

Oczywiście, artykułów do polecenia jest więcej, ale nie zdradzę wszystkich tematów. Szczegóły w wydaniu papierowym:-) cena to zaledwie 16 zł.

Tutaj możecie zakupić magazyn: Klik

Fanpage: Klik

Instagram: Klik

Czwarty numer „Blogostrefy” będzie wyjątkowy także dla mnie. Wyzwanie, jakiemu musiałam sprostać, było dość stresujące, ale… sami będziecie mogli ocenić, czy mu podołałam.

Katarzyna Grzebyk

Witaj! Mam na imię Katarzyna. Jestem logopedą, współautorką książki "Sekrety Rzeszowa" i dziennikarką. Aktywnie działam w Towarzystwie Miłośników Ziemi Niebyleckiej. Chcesz poznać mnie lepiej? Zapraszam na stronę "O mnie".

You may also like...