O mnie, współpraca, kontakt

wyzwanie czytelnicze


Cześć.
Mam na imię Katarzyna.
Jestem zwykłą mamą.
Jedną z tysięcy pracujących kobiet, które starają się pogodzić rolę mamy z obowiązkami w pracy.
W kwietniu 2014 roku założyłam ten blog.
Od tamtej pory coraz więcej piszę. 
Nie! Przecież od zawsze piszę dużo. W końcu jestem dziennikarką z 11-letnim stażem.
Jednak po założeniu bloga piszę inaczej. Częściej piszę o książkach, czytaniu, dzieciach, o sobie..
Pisrównież teksty literackie i nawet mam w tej dziedzinie małe sukcesy na koncie. Moje opowiadanie pt. „Byłam w afrykańskiej ciąży” (część pierwsza) i (część druga) zostało wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie Literackim pt. „Afryka to kontynent w kształcie ludzkiego serca”, a w 2015 roku wierszem pt. „Niebieska kolejka” wygrałam III Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Stanisławy Kopiec. I… chcę pisać dalej. 
Jestem też żoną żołnierza.
Mieszkam na wsi.
Za oknem mam widok na mozaikę pagórków Pogórza Strzyżowskiego.
Czy życie mogło ułożyć mi się lepiej?  

Zawodowo zajmuję się kreowaniem tematów i pisaniem tekstów. Moje artykuły, wywiady i reportaże ukazywały się mediach podkarpackich, ogólnopolskich portalach internetowych, magazynach polonijnych, historycznych oraz publikacjach regionalnych. Obecnie pracuję dla magazynu „VIP Biznes i Styl” i portalu Biznes i Styl czasami współpracuję też z różnymi portalami.
Mam na koncie redakcję kilku książek, jestem współautorką m.in. przewodników i  albumów. Pracowałam też jako logopeda-terapeuta domowy dzieci z wadą słuchu objętych opieką krośnieńskiego Stowarzyszeniem Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Wadą Słuchu.

Wiosną 2014 roku, gdy „odpoczywałam” na drugim urlopie macierzyńskim, założyłam blog. Jestem tu szefem i do mnie należy ostatnie słowo. Moje wpisy powstają na bazie moich przemyśleń i doświadczeń, więc niekoniecznie to, co sprawdziło się u mnie, sprawdzi się u Ciebie, a moja opinia niekoniecznie będzie zgodna z Twoją.

Pod moim patronatem, w 2016 roku ukazały się dwie książki: „Wyprawa po klucz” i „Aniołek Gabryś i Szymek Rozrabiaka”

WSPÓŁPRACA

Jak możemy ze sobą współpracować?
  • Patronat medialny nad książką lub wydarzeniem
  • Recenzja – czytam i recenzuję książki dla dzieci oraz dla czytelników dorosłych. Nie recenzuję: książek dla młodzieży (wyrosłam z niej, a moje dzieci do niej jeszcze nie dorosły), science-fiction oraz romansów. Z przyjemnością czytam literaturę piękną, klasyczną; nowości wydawnicze, wszelkie biografie, thrillery, literaturę faktu.
  • Wywiad –  zawodowo przeprowadziłam wiele wywiadów, także z osobami z pierwszych stron gazet.. Może pora na wywiad z Tobą?
  • Promocja produktu, usługi, miejsca – na moim blogu możesz pokazać swój produkt, usługę, miejsce, pod warunkiem, że są zgodne z ideą mojego bloga. Możesz mnie też zaprosić do siebie.
  • Konkurs – wspólnie możemy zorganizować ciekawy konkurs dla moich czytelników

Jeśli masz inny pomysł, napisz do mnie

 katarzyna.grzebyk@interia.eu

Zapraszam.
Czytaj i komentuj.

Współpracowałam i współpracuję z:
http://nk.com.pl/


http://www.noir.pl/

http://www.calapolskaczytadzieciom.pl/
http://boskieksiążki.pl/
http://www.wydawnictwoliterackie.pl/
http://bookmaster.com.pl/

You may also like...