Piąty numer „Blogostrefy” w sprzedaży! Co znajdziesz w środku?

Blogostrefa nr 5

Blogostrefa nr 5

Już piąty raz mam przyjemność zaprosić Cię do lektury czasopisma „Blogostrefa”, tworzonego przez blogerów i influencerów dla blogerów. Piąty numer trafił już do sprzedaży, a wraz z nim pojawiły się spore zmiany. O czym przeczytasz w kolejnym numerze czasopisma i jakie zmiany mam na myśli?

O zmianach, na jakie zdecydowała się redakcja „Blogostrefy”, przeczytasz dokładnie w artykule dostępnym na stronie internetowej czasopisma. W skrócie wyjaśnię tylko, że chodzi m.in. o to, iż czasopismo będzie dostępne w prenumeracie i stanie się kwartalnikiem. Zmienią się działy tematyczne oraz cena magazynu. Po resztę informacji odsyłam do wspomnianego wyżej magazynu.

Blogostrefa, nr 5

Blogostrefa, nr 5, na okładce Dagmara Sobczak – Socjopatka.pl

O czym przeczytasz w piątym numerze „Blogostrefy”?

Jak zwykle mamy dla Ciebie moc wartościowych artykułów. O kilku z nich opowiem.

Do piątego numeru czasopisma przygotowałam wywiad z Jolą Zdolską-Gurgul, pomysłodawczynią nowoczesnej aplikacji Audio-Blog. Jola, prywatnie autorka bloga Poziomkowe Wzgórze, opowiada o początkach pracy nad aplikacją, jej ciągłym rozwojem, a także o trudach prowadzenia biznesu. Jola szczerze mówi o wzlotach i upadkach, a jej historia jest bardzo inspirująca – mam nadzieję, że zmotywuje cię do działania i spełniania marzeń.

Drugi mój artykuł brzmi przewrotnie: „Czy można przestać blogować?”. Przerwy w blogowaniu dotykają sporą część blogerów, ale jedni robią przerwy wielotygodniowe, inni wielomiesięczne, a jeszcze inni decydują się definitywnie zakończyć prowadzenie blogów. Czy można przestać blogować i czy do blogowania „ciągnie”? O tym opowiedzą dwie blogerki.

Na pewno warto przeczytać artykuł Diany Brzezińskiej o RODO i blogerach. Jeśli masz wątpliwości, czy spełniasz wymagania RODO, koniecznie zapoznaj się z artykułem Diany.

Mnie szczególnie zainteresował okładkowy temat, czyli „Psia miłość”. Mądry, wzruszający, wartościowy. Historie kilku blogerek i ich czworonożnych domowników.

Zapowiedzi blogostrefowych artykułów będą ukazywały się na naszej stronie, czyli Blogostrefa.net.

Blogostrefa. Jedyne takie czasopismo dla blogerów

Blogostrefa. Jedyne takie czasopismo dla blogerów

Gdzie kupić „Blogostrefę”?

 • Najnowszy numer „Blogostrefy” w wersji papierowej możesz zamówić tutaj.
 • Czasopismo możesz zaprenumerować tutaj, wybierając pomiędzy prenumeratą 6-, 12- i 16-miesięczną.
 • Tutaj możesz zaprenumerować magazyn w wersji pdf.
 • koniecznie polub nasz blogostrefowy fanpage
 • oraz blogostrefowy Instagram

Miłej lektury!

Katarzyna Grzebyk

Witaj! Mam na imię Katarzyna. Jestem mamą dwójki dzieci oraz żoną żołnierza. Od 12 lat zawodowo "bawię się" słowem - jestem dziennikarką, redaktorem i korektorem tekstów. Mieszkam w małej wsi na Podkarpaciu. Czasem piszę wiersze i opowiadania. Czytasz właśnie mój lifestylowy blog o literaturze, dziennikarstwie i rodzinie. Chcesz poznać mnie lepiej? Zapraszam na stronę "O mnie"

You may also like...

 • Kasiu, Twoja skromność urzeka. Znów nie napisałaś nic o tym, że odpowiadasz za redakcję tekstów, które pojawiają się w magazynie! A przecież (razem z Marzeną) poświęcacie temu zadaniu mnóstwo czasu i robicie to znakomicie 🙂 Dziękuję 🙂

  No właśnie, jak to jest z tym blogowaniem – mam dziwne przeczucie, że ciężko jest przestać blogować, a pisanie wciąga niesamowicie 😀
  Cieszę się, że poruszamy ten temat na łamach naszego pisma. Jestem przekonana, że równie ciekawy dla czytelników okaże się wywiad z Jolą 🙂 .

  • Oj tam:-) Pisanie wciąga, to prawda, ale przerwy robią dobrze, testuję to w tym roku chyba trzeci czy drugi raz;-)

 • Super okładka i bardzo obiecująca zawartość 🙂

 • Kasia, bardzo się cieszę, że temat numeru przypadł Ci do gustu 🙂

  Twoje pomysły na ten numer są genialne i uważam, że to naprawdę wartościowe treści! Oby jak najwiecej takich artykułów 🙂

 • Pingback: STAWIAMY NA KONKRET. 5 NUMER BLOGOSTREFY W SPRZEDAŻY. - YellowPear()