„Fenomen poranka” i „Fenomen 2 kroków”. Książki, które dają motywacyjnego kopniaka

"fenomen poranka" i "Fenomen 2 kroków"

„fenomen poranka” i „Fenomen 2 kroków”

Kilka lat temu Hal Elrod zawojował świat taktyką miracle morning, czyli fenomenu poranka. W książce pod takim tytułem zmotywował tysiące ludzi do wcześniejszego niż dotychczas porannego wstawania, a ci zauważyli rewelacyjne efekty tej metody. Teraz Hal Elrod wraca z „Fenomenem dwóch kroków”, która ma pomóc czytelnikom w realizacji życiowych misji. Brzmi trochę niewiarygodnie? Hal Elrod ma niezbite dowody na skuteczność swoich taktyk. Liczną społeczność, która zaczęła stosować metody Hala na co dzień i realizować plany oraz osiągać sukcesy.

„Fenomen poranka” i „Fenomen dwóch kroków” wydało wydawnictwo Galaktyka. Pierwszą w 2016 roku. Druga będzie mieć premierę 13 marca, a ja mam przyjemność zrecenzować ją dla Was przedpremierowo. Są to dwie niezależne publikacje, jednak zachęcam do przeczytania obydwu, zaczynając oczywiście od „Fenomenu poranka”.

"Fenomen 2 kroków"

„Fenomen 2 kroków”

To niezwykła książka, która przy odrobinie wysiłku (czyt. wczesnego porannego wstawania), pomoże uczynnić każdy kolejny dzień bardziej produktywnym i owocnym. Autor podpowiada, jak zmienić swój sposób wstawania dzięki prostym technikom, bo jego zdaniem udane początki dnia są kluczem do szczęśliwszego, pełnego sukcesów życia.

Fenomen poranka”, czyli kto rano wstaje…

Patrząc na społeczność miracle morning https://www.facebook.com/groups/MyTMMCommunity/ można się przekonać, że w „Fenomenie poranka” jest coś… fenomenalnego? Ale nie należy tylko wstać o godzinę wcześniej niż zwykle, lecz spędzić tę godzinę zgodnie z poradami Hala, stosując technikę S.A.V.E.R.S. Na czym ona polega, musicie doczytać w książce.

„Fenomen poranka” liczy niespełna 200 stron zawierających konkretne porady i działania. Niektóre mogą się wydawać nieco dziwne (np. codzienne powtarzanie afirmacji i wizualizowanie ich) – zwłaszcza osobom, które nie ufają poradnikom motywacyjnym, jednak gdy spojrzymy na nie całościowo, widać że wzajemnie się uzupełniają i mają sens. Gdy dodamy do tego entuzjastyczne relacje praktyków „miracle morning”, którzy osiągnęli upragnione cele, nie pozostaje nic innego jak spróbować.

"Fenomen 2 kroków"

„Fenomen 2 kroków”

Jestem ciekawa, czy ktoś z Was miał już okazję stosować metodę „miracle morning” i mógłby opowiedzieć o efektach. Sama wstaję dość wcześnie rano, a od kiedy przeczytałam „Fenomen poranka”, wstaję o pół godziny wcześniej. I… to naprawdę pomaga.

Fenomen 2 kroków” , czyli kontynuacja bestsellera

13 marca w Polsce ukaże się najnowsza książka Hala Elroda – „Fenomen 2 kroków”, ściśle powiązana z poprzednią. Jest ona kontynuacją tego bestselleru, który zafascynował ludzi w ponad 70 krajach. Hal Elrod udowadnia, że aby osiągnąć niesamowite rezultaty, wystarczą tylko dwie decyzje. Autor pisał ją bogatszy o nowe życiowe doświadczenia…

Pisząc poprzednią był po ciężkim wypadku samochodowym. Lekarze nie dawali mu większych szans na powrót do pełnej sprawności, ale Hal szybko pogodził się z tym wyrokiem, jednocześnie robił wszystko, by być sprawny fizycznie. Osiągnął to. Czy mogło spaść na niego większe nieszczęście? Niestety. Zachorował na rzadki rodzaj nowotworu, nie do wyleczenia. I… wyszedł z tego, co więcej ma zamiar żyć do setki.

"Fenomen 2 kroków"

„Fenomen 2 kroków”

W „Fenomenie 2 kroków” opisuje dwie decyzje, które pomogły mu stawić czoła walce z rakiem, a wcześniej z widmem niepełnosprawności.

Pierwsza decyzja to podtrzymywanie niewzruszonej wiary w sukces, druga – włożenie nadzwyczajnego wysiłku w swoje starania. Aby zdarzył się „cud” i twoje marzenia się ziściły; abyś stał się tym, kim chcesz być, potrzebujesz jednego i drugiego, konsekwentnie i przez dłuższy czas. Przyda ci się też rada, jak panować nad swoimi emocjami – w każdych okolicznościach, a zwłaszcza w chwilach zwątpienia…

Hal Elrod jest optymistą i ten stan udziela się czytelnikowi. Obydwie książki znakomicie się czyta, zyskując praktyczne porady i jasne wskazówki, dzięki którym zmieniło się życie wielu ludzi na całym świecie.

Książki możecie kupić tutaj: „Fenomem poranka” i „Fenomen 2 kroków”.


Hal Elrod – człowiek sukcesu i światowej sławy mówca motywacyjny, autor programu Miracle Morning. Jest jednym z najlepszych na świecie trenerów rozwoju zawodowego oraz autorem bestsellerowych poradników. Jego pierwsza książka – Fenomen poranka – została przetłumaczona na 27 języków. Więcej informacji o autorze znajdziesz na stronie halelrod.com.

LICZBA STRON: 239

FORMAT: 152 x 227

OPRAWA: twarda

ISBN: 978-83-7579-763-3

DATA WYDANIA: 13 marca 2020

Katarzyna Grzebyk

Witaj! Mam na imię Katarzyna. Jestem logopedą, współautorką książki "Sekrety Rzeszowa" i dziennikarką. Aktywnie działam w Towarzystwie Miłośników Ziemi Niebyleckiej. Chcesz poznać mnie lepiej? Zapraszam na stronę "O mnie".

You may also like...