Za kulisami Blogostrefy. Pierwsze spotkanie redaktorek w Warszawie

Fot. Bartek Sobczak

Fot. Bartek Sobczak

Za kulisami Blogostrefy, czasopisma dla blogerów, sporo się dzieje. Artykuły napisane, strona w przygotowaniu, wkrótce pierwszy, długo wyczekiwany numer, a w nim i moje treści. W pierwszy lipcowy piątek w końcu miałam przyjemność poznać moje koleżanki z redakcji: Katarzynę Berską, Aleksandrę Dobies, Marzenę Gaczoł, Dagmarę Sobczak i Annę Tabak. Spotkałyśmy się dzięki Kasi, pomysłodawczyni całego projektu, która zorganizowała sesję zdjęciową. Zobaczcie, co działo się za kulisami. Na właściwe zdjęcia z sesji, autorstwa Magdaleny Mizery, jeszcze przyjdzie pora.

Z kolejnym rokiem blogowania utwierdzam się w przekonaniu, że blogowanie otworzyło przede mną wiele dróg. Choć nie mogę się pochwalić żadnym większym sukcesem blogerskim, prowadzenie własnej strony zmobilizowało mnie do wielu aktywności. Zyskałam nowe umiejętności, zrealizowałam kilka projektów, objęłam patronatem medialnym kilka książek, zaczęłam pisać zupełnie inne teksty niż dotychczas w pracy. Wirtualnie poznałam mnóstwo osób! To właśnie ten aspekt jest dla mnie szczególny. Mam wielu kolegów i znajomych z mojej i okolicznych miejscowości, liceum, podwójnych studiów, z miejsc pracy, jednak w pewnym momencie życia krąg ten przestaje się poszerzać.

Dzięki blogowaniu poszerzył się i niemal każdego dnia mogę być w kontakcie z dziewczynami rozsianymi po różnych miastach w kraju i za granicą. Znamy się tylko wirtualnie (w realu poznałam tylko kilka osób – m.in. pisarkę Kasię Targosz, Anię Dutkę – Recenzentkę, Kasię z Poligonu Domowego czy Wiolę z Subiektywnie o książkach).

Za kulisami Blogostrefy

W piątek, 7 lipca w końcu spotkałam się z pięcioma pomysłowymi, inteligentnymi i pięknymi blogerkami, z którymi wspólnie tworzymy Blogostrefę. Wcześniej znałyśmy się od miesięcy lub lat tylko wirtualnie. Spotkanie było niesamowite, tak jakbyśmy już widziały się wcześniej, a musicie wiedzieć, że reprezentujemy niemal całą Polskę, bo pochodzimy z: Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Olszytna, Kałuszyna i Rzeszowa.

_MG_0394-33

Najpierw spotkałam się z Anią Tabak tuż obok Pałacu Kultury i Nauki. Potem wspólnie z Kasią Berską, pomysłodawczynią i szefową Blogostrefy, dotarłyśmy na sesję zdjęciową do Magdaleny Mizery. Ta część sesji jest najbardziej tajemnicza, bo chyba żadna z nas nie robiła zdjęć za kulisami.

Sesja zdjęciowa do Blogostrefy

Sesja zdjęciowa do Blogostrefy

Potem wspólnie z Magdą dotarłyśmy do Pokoju na lato, uroczego miejsca, które mieści się tuż obok Muzeum Powstania Warszawskiego. Piłyśmy kawę i lemoniadę i dyskutowały o czasopiśmie. Pogoda nam dopisywała, humory również, szkoda tylko, że nie nagadałyśmy się do woli, bo jednak każda z nas wracała do innego miasta i do swoich obowiązków.

Dagmara Sobczak

Dagmara Sobczak

Marzena Gaczoł

Marzena Gaczoł

Katarzyna Berska

Katarzyna Berska

Fot. Bartek Sobczak

Ja:-)

Ola Dobies

Ola Dobies

Anna Tabak

Anna Tabak

Do domu wróciłam po 19 godzinach! Zmęczona, ale podekscytowana i zadowolona, że tworzymy naprawdę fajny zespół.

Redakcja Blogostrefy, w środku Magdalena Mizera

Redakcja Blogostrefy, w środku Magdalena Mizera

Dzięki dziewczyny.

Fot. Bartosz Sobczak, Katarzyna Grzebyk

Katarzyna Grzebyk

Witaj! Mam na imię Katarzyna. Jestem logopedą, współautorką książki "Sekrety Rzeszowa" i dziennikarką. Aktywnie działam w Towarzystwie Miłośników Ziemi Niebyleckiej. Chcesz poznać mnie lepiej? Zapraszam na stronę "O mnie".

You may also like...