Przeczytaj&Podaj dalej! Wymień się książkami

 

Jestem książkowym chomikiem. Nie lubię pożyczać książek, nigdy nie wyprzedawałam swojej biblioteczki. Kolekcjonuję i z radością patrzę, jak moje zbiory się powiększają. Jednak na półkach stoją takie egzemplarze, które nie się mi potrzebne. Albo zaczęłam je czytać i nie pochłonęły mnie, albo nie leżał mi gatunek lub treść. Właśnie te tytuły wystawię do wymiany 1 kwietnia, kiedy rozpocznie się książkowy projekt pt. Przeczytaj&Podaj Dalej, jaki organizujemy z Magdaleną z Save the Magic Moments. Dołączcie do nas!
Pomysłodawczynią całego przedsięwzięcia jest Magda i to ona namówiła mnie, gromadzącą książki, do zorganizowania wspólnego projektu. Przyznałam jej rację – przecież na półce u mnie mnóstwo książek, do których nie wrócę albo których nie dokończyłam. Może ktoś chciałby je przeczytać, a u mnie zajmują tylko miejsce? Może komuś sprawią radość? Może ktoś od dawna chciał je mieć?

Już teraz myślę o kilku tytułach, które mogłabym oddać w dobre ręce. Są to książki nowe, niezniszczone (lub tylko po jednym czytaniu), i z klasyki literatury, i obyczajówki. Zobaczycie je 1 kwietnia.

A teraz przejdźmy do szczegółów.

Na czym polega projekt „Przeczytaj&Podaj Dalej”?

Czy w Twojej biblioteczce stoją książki, które pokrywa warstwa kurzu? Czy sięgniesz ponownie po te, które już raz przeczytałaś/eś? Może chciałbyś wymienić się nimi? Zamiast wydawać pieniądze na kolejne pozycje, chcemy wypromować akcję wymieniania się książkami!

1 kwietnia zajrzyj koniecznie do mnie i na blog Magdy – Save the Magic Moments Aż do 22 kwietnia będzie u nas trwać międzyblogowa akcja, w której weźmie udział kilkunastu blogerów (a może i więcej). Znajdziesz tu linki do wszystkich z nich. Każdy bloger przygotuje wpis i pokaże książki, które chętnie odda. Wystarczy, że napiszesz komentarz do wpisu z interesującą Cię książką, zaproponujesz w zamian jakiś tytuł ze swojej kolekcji, a szczegóły omówicie już między sobą.

W wymianie może wziąć udział każdy. Śledźcie też wydarzenie wymiany na FB. Zapiszcie się na nie:-)

Mamy nadzieję, że nasza akcja się powiedzie, weź w niej udział.
Zapraszamy!
Jeśli macie pytania, chętnie z Magda na nie odpowiemy.

You may also like...