Przeczytałam, chętnie oddam. Chodź na wymianę książkową

wymiana

To wyjątkowa okazja! Ponad 60 blogerów przez tydzień wystawia do wymiany książki, które już nie są im potrzebne. Ja też. Jeśli podoba Ci się któraś z książek, które widzisz na zdjęciu i w opisie poniżej, a możesz mi zaproponować inną w zamian, pisz śmiało. Trwa wielka międzyblogowa wymiana książkowa „Przeczytaj&Podaj dalej”. 

To już druga edycja tej wymiany. Nie wiem, czy pamiętacie, ale w pierwszej byłam współorganizatorką i bardzo mnie ucieszyły książkowe łupy, jakie upolowałam sobie u osób biorących udział w wymianie. Drugą odsłonę organizuje Magda z Save The Magic Moments oraz Dagmara znana jako Socjopatka. Na ich blogach znajdziecie linki do wpisów wszystkich blogerów oferujących swoje książki do wymiany.

baner_akcji

Oto książki, którymi chcę się wymienić:

Książki do wymiany

Książki do wymiany

1. Czekoladowe pragnienie, S. Cantos, Sonia Draga 2016przeczytaj recenzję. Stan bardzo dobry, po jednym czytaniu

2. Magia sprzątania, M. Kondo, Muza 2015przeczytaj moją recenzjęStan bardzo dobry, po jednym czytaniu. Wymieniona z Lalo Mama:-)

3. Możesz to zrobić! P. Hanna, Galaktyka 2016przeczytaj moją recenzję. Stan bardzo dobry, po jednym czytaniu. Wymieniona z Socjopatką:-)

4. Będzie dobrze, M. Leśniak, Rozpisani 2015zobacz recenzję. Stan bardzo dobry, po jednym czytaniu. Wymieniona z Pierwszą Damą

5. Przeciwieństwo miłości, J. Buxbaum, Świat Książki 2008przeczytaj opis. Stan bardzo dobry, po jednym czytaniu. Wymieniona z Podróż przez życie

6. Była sobie dziewczyna, L. Barber, Świat Książki 2010zobacz opis. Stan bardzo dobry, po jednym czytaniu.

7. Klara, Iza Kuna, Świat Książki 2013 zobacz recenzję. Stan bardzo dobry, po jednym czytaniu.

8. Po nie swoich stronach łóżka, A. Girod de l’Ain, Świat Książki 2005zobacz opis. Stan bardzo dobry, po jednym czytaniu.

Jak to zrobić?

  • napisz w komentarzu pod tym postem, która z moich książek Cię interesuje i zaproponuj swoją w zamian.
  • możesz komentować jako „gość”, jeśli nie posiadasz Disqusa
  • wejdź też na blogi Magdy i Dagmary, gdzie w LINK PARTY znajdziesz wpisy wszystkich blogerów uczestniczących w akcji. Zobacz, co się tam dzieje! Ale książek!
  • zaglądnij też do wydarzenia „Przeczytaj#Podaj Dalej” na Facebooku
  • wszystkie szczegóły domówimy na prive

A teraz wybierajcie!

Katarzyna Grzebyk

Witaj! Mam na imię Katarzyna. Jestem logopedą, współautorką książki "Sekrety Rzeszowa" i dziennikarką. Aktywnie działam w Towarzystwie Miłośników Ziemi Niebyleckiej. Chcesz poznać mnie lepiej? Zapraszam na stronę "O mnie".

You may also like...