Trzeci numer „Blogostrefy” – zapowiedź najciekawszych artykułów

"Blogostrefa. Jedyne takie czasopismo dla blogerów"

„Blogostrefa. Jedyne takie czasopismo dla blogerów”, numer 2.

Tuż po Nowym Roku trafi do Was trzeci numer „Blogostrefy”, jedynego takiego czasopisma na rynku przeznaczonego dla blogerów, którzy szukają wartościowych artykułów, praktycznych porad i inspiracji. Razem z zespołem redakcyjnym oraz naszymi współpracownikami przygotowaliśmy dla Was solidne i ciekawe artykuły. Nadzieję, że będą one pomocne w waszym blogowaniu.

Czego możecie się spodziewać po trzecim numerze? Dwa poprzednie numery (pierwszy w wersji pdf i drugi – już drukowany) zostały przez Was bardzo ciepło przyjęte – redakcja czasopisma otrzymała wiele pochwał, ale też sugestii co do dalszego rozwoju magazynu.

Dlatego trzeci numer będzie wyjątkowy.

„Blogostrefa” numer 3 – moje autorskie teksty

W najbliższym magazynie przeczytacie trzy moje autorskie teksty.

Pierwszy z nich to wywiad z Agnieszką i Mateuszem Pohlami, założycielami wydawnictwa Zaklęty Papier. Agnieszka, którą możecie znać z bloga „Obsesyjna biblioteczka”, wraz z mężem postanowili rok temu założyć wydawnictwo. Jak poradzili sobie na tym trudnym rynku, jak zdobywali kolejne tytuły, ile maszynopisów do nich spływa i czy blogerzy mogą wysyłać im swoje teksty? Agnieszka i Mateusz odpowiedzą na te i kilka innych pytań.

Drugi tekst to artykuł o ekranizacjach książek. Wraz z dwiema blogerkami, które pasjonują się i literaturą i filmem, pokażemy Wam udane ekranizacje oraz zastanowimy się, których książek nie wyobrażamy sobie na szklanym ekranie.

Trzecim artykułem będzie mój reportaż o pracy dziennikarki. Po raz pierwszy opisałam trzy dziennikarskie historie „od wewnątrz”. O tym, co widziałam, co czułam, jakie miałam obawy. Nigdy nie dzieliłam się nimi z opinią publiczną. To nie będzie ciepły, lifestyle-owy tekst, ale trudny tekst o ciężkiej chorobie, rozstaniu i brutalnym morderstwie. Niestety, życie to nie tylko piękne stylizowane zdjęcia z Instagrama, życie to także dramaty pojedynczych ludzi i rodzin… Kiedy napisałam ten tekst, poczułam ulgę. Może pewne emocje wciąż tkwiły we mnie przez lata? Bo opisane historie wydarzyły się w latach 2006-2009.

"Blogostrefa", numer 2.

„Blogostrefa”, numer 2.

O czym przeczytacie w trzecim numerze?

Naprawdę jest mnóstwo wartościowych tekstów. Anna Chomiak, czyli Nieidelanaanna, napisała świetny tekst o ekshibicjonizmie; Dagmara Sobczak – Socjopatka, przygotowała znakomity artykuł o tym, jak stworzyć piękny Instagram, oraz dlaczego warto nagrywać live’y na Facebooku (wypowiada się m.in. Artur Jabłoński, Ola Gościniak i Joanna Ceplin).

Marzena Gaczoł, Matka Puchatka, wypytała pisarzy, co sądzą o współpracy z blogerami, dlaczego współpracują z nimi i jakie maja korzyści.

Anna Legenza, Niebałaganka, będzie zachęcać do materialnego detoksu, zaś Ewelina Mierzwińska do robienia postanowień na życie, zamiast postanowień noworocznych. Beata Redzimska opowie o tym, jak wykorzystać Twittera do promocji bloga.

Stop. Tyle, więcej nie zdradzę;-) Ale lista bardziej i nieco mniej znanych blogerów, którzy przygotowali wartościowe treści, jest naprawdę długa:-)

Jak zamówić „Blogostrefę”

Żeby zamówić trzeci numer „Blogostrefy”, należy wejść do sklepu i kliknąć w wybrany format (pdf, wersja papierowa, pdf+wersja papierowa), a potem dokonać płatności on-line.

Ci, którzy nie zdążyli zamówić numeru drugiego, mają okazję nadrobić zaległości i zamówić go.

Wysyłka nastąpi najpóźniej 9 stycznia 2018 r., więc jeżeli wtedy chcecie otrzymać trzeci numer Blogostrefy, „ciepły”, prosto z drukarni , zamówienie należy złożyć najpóźniej do 3 stycznia.

Zamówienia wersji papierowej złożone po tym czasie będą realizowane dopiero z czwartym numerem.

Zapraszam do kanałów social media „Blogostrefy”: fanpage na Facebooku i Instagram

Przeczytajcie jeszcze wpis Dagmary Sobczak,  a ja zapraszam Was w piątek, na blog Marzeny Gaczoł – Matka Puchatka, która też uchyli rąbka tajemnicy na temat trzeciego numeru.

Katarzyna Grzebyk

Witaj! Mam na imię Katarzyna. Jestem logopedą, współautorką książki "Sekrety Rzeszowa" i dziennikarką. Aktywnie działam w Towarzystwie Miłośników Ziemi Niebyleckiej. Chcesz poznać mnie lepiej? Zapraszam na stronę "O mnie".

You may also like...