Blogostrefa nr 2 + konkurs! Chcesz wygrać egzemplarz?

Blogostrefa. Jedynie takie czasopismo dla blogerów

Blogostrefa. Jedynie takie czasopismo dla blogerów

Drugi numer magazynu „Blogostrefa. Jedyne takie czasopismo dla blogerów” już dotarł do tych, którzy go zamówili. W sieci pojawia się coraz więcej zdjęć „Blogostrefy”, a czytelnicy dzielą się pierwszymi wrażeniami dotyczącymi wersji papierowej. Nie masz jeszcze swojej „Blogostrefy”? Idź do sklepu i zamów, ale… możesz też wziąć udział w konkursie i wygrać egzemplarz. Zobacz, co trzeba zrobić, żeby otrzymać 140 stron wartościowej lektury.

Oto link do sklepu – http://blogostrefa.net/sklep/.  Możesz już złożyć zamówienie na trzeci numer czasopisma:-)

Pomysłodawczynią i redaktor naczelną „Blogostrefy” jest Katarzyna Berska; w zespole redakcyjnym razem ze mną są: Anna Tabak, Aleksandra Dobies, Marzena Gaczoł i Dagmara Sobczak. O tym, jak pojawił się pomysł i kształtował zespół, przeczytasz tutaj. Pisałam też o pierwszym numerze.

Blogostrefa, drugi numer

Blogostrefa, drugi numer

Po pozytywnym odbiorze wśród blogerów zdecydowałyśmy się na papierową wersję magazynu. Tak, to było wyzwanie, ale udało się. Blogerzy chwalą jakość wydania i jakość tekstów, co jest bardzo motywujące.

Magazyn "Blogostrefa" nr 2

Magazyn „Blogostrefa” nr 2

Do drugiego numeru przygotowałam dwa duże artykuły. Jeden z nich dotyczy Kiki Szaszkiewiczowej, kobiety, która grubo po 90-tce zaczęła pisać blog. Oto krótki cytat z tego artykułu, do którego wywiadu udzielili mi bliscy Kiki:

 Zawieszam pisanie, gdyż muszę się zająć moim chorowaniem. Chciałoby się powiedzieć zdrowieniem, ale nie jest to łatwa, ani krótka droga i różnie się kończy…”  – poinformowała swoich czytelników w pierwszej dekadzie sierpnia 2014. Zmarła 11 sierpnia, kilka dni wcześniej otrzymała Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski. (…) Podczas pogrzebu Kiki, „Piwnica pod Baranami dała prawdziwy koncert miłości. W trakcie konduktu grali jazz, tak jak pragnęła Kika, a potem zaśpiewali tak pięknie, że ciarki po plecach przeszły”. Blog „Moje pierwsze sto lat” istnieje nadal, będąc skarbnicą wiedzy o ludziach i czasach, które już nie wrócą.

Artykuł o Kice Szaszkiewiczowej

Artykuł o Kice Szaszkiewiczowej

Drugi artykuł napisałam wspólnie z Karoliną Wilk. Temat, jaki poruszałyśmy, nie jest przyjemny… Karolina walczyła z rakiem. Dziś jest uśmiechniętą, szczęśliwą kobietą, ale kiedyś…:

W marcu zeszłego roku życie rozpadło mi się na milion kawałków. Najpierw straciłam długo wyczekiwaną ciążę, a chwilę później okazało się, że mam raka tarczycy. To był koszmarny czas – prawie dwa tygodnie przepłakałam leżąc w łóżku. Nie dawałam sobie pomóc. Ja, wiecznie uśmiechnięta, optymistyczna, w jednej chwili byłam o krok od załamania. Po tych kilkunastu dniach obudziłam się rano i stwierdziłam, że jak dzisiaj nie wstanę, to wpadnę w depresję. Od tego czasu moje życie zaczęło się zmieniać.

W „Blogostrefie” znajdziesz wiele ciekawych artykułów, m.in. wywiad Ani Tabak z Wiolą Sadowską z Subiektywnie o książkach o tym, jak książkowa pasja Wioli rozwijała się, artykuł Oli Dobies „Jak się nie sprzedać i pozostać sobą”, wywiad Dagmary Sobczak „Jak zrobić sesję biznesową”, artykuł Marzeny Gaczoł o selfpublishingu czy Katarzyny Berskiej „Dobry bloger – mądry rodzic”. Poza tym: Katarzyna Targosz pisała o górach jesienią, Sabina Trzęsiok-Pinna o ciemnej stronie Włoch, a blogerka pisząca blog Trzeci Talerz – o kuchni lasowiackiej.

Jest co czytać.

Wywiad Ani Tabak z Wiolą Sadowską

Wywiad Ani Tabak z Wiolą Sadowską

KONKURS – Wygraj egzemplarz „Blogostrefy”!

  1. Odpowiedz krótko na proste pytanie: „Dlaczego właśnie Ciebie mam obdarować czasopismem?”. Uzasadnij odpowiedź i podaj ją w komentarzu poniżej.
  2. Cudownie będzie, jeśli polubisz mój fanpage i fanpage „Blogostrefy„:-) Nie jest to warunek konieczny, ale mile widziany.
  3. Na udzielenie odpowiedzi masz czas do soboty, 18 listopada, do północy.
  4. Wybiorę najciekawszą, najbardziej przekonywującą odpowiedź.
  5. Wyniki konkursu podam w poniedziałek, 20 listopada. Na blogu oraz na fanpage’u.
  6. Osoba, która wygra, będzie mieć czas do środy, 22 listopada na podanie adresu do wysyłki.
  7. Organizatorem i sponsorem nagrody w konkursie jestem ja.

Do dzieła!

EDYCJA, 20 listopada: Nagrodę wygrywa Monika Kilijańska, Gratulacje!

Katarzyna Grzebyk

Witaj! Mam na imię Katarzyna. Jestem logopedą, współautorką książki "Sekrety Rzeszowa" i dziennikarką. Aktywnie działam w Towarzystwie Miłośników Ziemi Niebyleckiej. Chcesz poznać mnie lepiej? Zapraszam na stronę "O mnie".

You may also like...